Telefon Görüşmeleri için Kablosuz Kulaklık Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Telefon Konuşması için Kablosuz Kulaklık Seçimi

Kablosuz kulaklıklar telefon konuşması için oldukça konforlu bir kullanım sunuyorlar.  Uzun süren online toplantılarda, seyahat ederken veya farklı bir iş yaparken artık kablosuz kulaklık ile konuşmak ihtiyaç haline geldi kulak sağlığı için de öneriliyor.

Peki hangi bluetooth kulaklıklar  arama yapmak için daha iyi?  Kablosuz kulaklık seçimi nasıl yapılmalı?  Arama kalitesini etkileyen başlıca faktörler mikrofon kalitesi, gürültü engelleme özellikleri ve bluetooth sürümüdür. Uzun telefon aramaları yaptığınız bir çalışma temponuz varsa ayrıca pil süresine de dikkat etmelisiniz.  Uzun pil ömrü kesintisiz konuşma süresini arttırır. Ne kadar konuşma süresine ihtiyacınız olduğuna karar verdikten sonra kablosuz kulaklık seçimini yapabilirsiniz.

kablosuzkulaklıkkonusma

Bluetooth Kulaklık ile Arama Yapmak için Mikrofon Kalitesi

Arama yaparken sesin net aktarımı önemlidir.  En az 2 mikrofonlu kulaklık seçmek kaliteli aramalar yapmayı sağlar. Bu yüzden mikrofonu iyi kablosuz kulaklık seçimi yapmanızı öneririz.  Mikrofon kalitesi kulaklıklar küçüldükçe artmıştır. Son yıllarda en çok 4 mikrofonlu kablosuz kulaklıklar üretilmeye başlandı.  Soundpeats’in tüm yeni ürünleri 4 mikrofonlu olarak tasarlanmıştır.

Bluetooth Kulaklık ile Arama Yapmak için Bluetooth Sürümü

Bluetooth 5.0 olarak geçen kablosuz kulaklık özelliği son teknoloji bluetooth özelliğidir. Bluetooth teknolojisi veri aktarım hızını gösterir ve son teknolojik bluetooth kulaklıklar önceki yıllara göre iki kat daha hızlı veri aktarımı yapar bu da arama kalitesini arttırır. Aramalarınızın kalitesi iyi olan kablosu kulaklık satın almak istiyorsanız ssundpeats’in son teknolojik ürünü olan air3 modelini inceleyebilirsiniz. https://www.mozambee.com/soundpeats-air3-siyah-kusursuz-gorusme-netligi-pmu431

Konuşma Süresi Uzun Kulaklık Seçimi

Konuşma süresi için tek şarj etmeden ne kadar uzun süre kullanım sağlayabildiğinize bakmalısınız. Kesintisiz konuşma süresi en az kaç olmalı buna karar verdikten sonra en ideal kulaklık seçimi için pil ömrüne bakabilirsiniz.
Soundpeats’in en uzun kesintisiz konuşma özelliğine sahip ürünü Mac’i incelemelisiniz. https://www.mozambee.com/soundpeats-mac-60-saat-kullanim-suresi-pmu418
60 saat kutu ile birlikte. 9 saat tek başına kullanımı mevcuttur.

13.1.2023

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.