Soundpeats T3 | ANC ve Şeffaf Mod

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde


Aktif Gürültü Engelleme:

 

Sakin anınızı yaratmak için SOUNDPEATS T3'e basit bir dokunuş. Sol kulaklığa 1,5sn basılı tutun ve çevresel ses kirliliğinden uzaklaşın. En çok ihtiyaç duyduğunuz anda huzurun keyfini çıkarın veya en sevdiğiniz albümlerin gerçek kalitesini kesintisiz olarak yaşayın. İstenmeyen gürültüleri 24 dB'ye kadar keser ve 40-700 Hz'de 15 dB de kalmak için ters ses dalgaları oluşturur.


Şeffaflık modu:


Modlar arasında geçiş yapmak için sol kulaklığınıza 1,5sn basılı tutmanız yeterli. Modlar arasında (Normal / ANC / Şeffaflık) bu sayede hızlıgeçiş yapın. Şeffaflık modu sayesinde, müziğin keyfini çıkarırken sokaktan ofise çevrenizde neler olup bittiğinin farkında olabilirsiniz.
 

 

Bluetooth 5.2 ve Uzun Süreli Keyif:

 

  Kompakt tasarım ve uzun ömürlülüğün optimal bir kombinasyonunu gerçekleştirmek için ortalama 5mA altında düşük tüketimde aktif gürültü engellemeyi desteklemek için en yeniBES2500 çipi ve Bluetooth 5.2 ile donatılmıştır. T3 kulak içi kulaklıklar şarj başına yaklaşık 5,5 saat çalışır ve kasadan 2 şarj daha alır.


Olağanüstü Ses, Sürükleyici Deneyim ve Hassas Görüşmeler İçin:Dahili 10 mm geniş sürücü, olağanüstü hoş bir ses sunar. Ergonomik tasarım ve hassas dokunmatik kontrolün yanı sıra kristal netliğinde insan sesi, zengin müzik aletleri detayları, kayıpsız tizler, yumuşak baslar ve dengeli frekanslar ile dinleme deneyiminizi zenginleştirir. 2+2 mikrofonu ile görüşmelerinizde sesinizi karşı tarafa iletirken hiç zorluk çekmez.

 

 

 

Dokunmatik Kontrol :

Kullanıcılarına dokunmatik kullanım imkanı sunarak üst düzey konfor sağlayan Soundpeats T3, ses düzeyini gövde üzerindeki dokunmatik alanlarla kontrol edebilmenizi sağlar. Ergonomik şekilde tasarlanan dokunmatik noktalar ile telefonu elinize almadan bütün komutları kulaklığın bu noktaları üzerinden verebilirsiniz. Çalma, durdurma, sonraki şarkı, çağrı cevaplama, çağrı reddetme ve Google asistan/Siri bağlanmak için dokunmatik noktaları kullanabilirsiniz. Sol kulaklığa 1,5 sn basılı tuttuğunuzda modlar arasında geçiş yapar. (Normal mod, şeffaf mod, ANCmod)

Genel Özellikler 
Tekli Kulaklık Ağırlığı: 4.6g

Kulaklıklı Şarj Kutusu: 46g

Kontrol Tipi: Dokunma

Su  Geçirmezlik Derecesi: IPX4

Pil Kapasitesi: 320 mAH (Kasa)

Pil Kapasitesi: 40*2 mAH(Kulaklık)

Kulaklık Şarj Süresi: 1,5 saat

Şarj Kutusu Şarj Süresi: 2 saat

Şarj Bağlantı Noktası: USB-C

Oyun Süresi: 19 saat

Bluetooth: Bluetooth®5.2

Desteklenen Bluetooth® Codec Bileşeni: SBC, AAC, MP3

Kablosuz Menzil : 33 ft

 

 

Kutuiçeriği  

 

      1x Soundpeats T3 bluetooth kulaklık                                     
 

 

      1x Şarj kutusu
 

 

      1x USB -C Şarj Kablosu                                                              
 

 

      1x Kullanma kılavuzu        
 

 

      3x Kulaklık silikonu (S, M, L) 
Diğer Özellikler
Stok Kodu7549
MarkaSoundPEATS
Stok DurumuÇok yakında tekrar stoklarımızda!
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.