Soundpeats Mini Pro Beyaz | Küçük Ama Güçlü

Geçici olarak temin edilememektedir. Temin edildiğinde


Kompakt ama Güçlü:

10 mm biyo-diyafram sürücüleri veaptX-Adaptive kod çözme teknolojisi ile öne çıkan Mini Pro, farklı sahneleri otomatik olarak tanır ve en iyi çalışma modunu (düşük gecikme modu, yüksek bit hızı modu, düşük bit hızı modu) belirler.

Mini Pro, her zamanki gibi işlevsel kompakt tasarımı takip eder, hareket halindeyken taşınabilir. Qualcomm 3040 ve Bluetooth 5.2'nin özelliği, seçkin gürültü engelleme performansı 35 db'nin en derinine ulaşarak iş veya eğlence için son derece sürükleyici bir ortam yaratır. Ayrıca şeffaflık moduna sahiptir ve gerektiğinde sesi dışarıdan yükseltmek için kolaylıkla geçiş yapar. Uzun süreli kullanım süresi ile de dikkat çeken Mini Pro, ANC modu açıkken 5 saat, normal mod açıkken 7 saat kullanım süresi sunuyor. Kutu ile birlikte ise totalde 21 saate kadar kullanım süresi bulunuyor.

 

Düşük gecikmeli oyun modu: Oyun modunda 60ms ultra düşük gecikme süresi, ses efektlerinin her zaman ekranınızla senkronize olmasını sağlar. Sesin konumunu doğru bir şekilde belirleyebilir ve her dövüşte diğerlerinden daha hızlı tepki verebilirsiniz. Normal modda 7 saat (ANC modunda 5 saat) tek şarjlave şarj kutusundan iki kez olmak üzere toplam çalışma süresini 21 saate çıkarıyor.

Mini Pro'nun oyun modu, oyun modu açıkken kulaklık gecikmesini 60ms'ye kadar düşürürken genel gecikme her zaman 80ms'dir.

Gecikme:

60ms

Tuş kontrolü:

Sol kulaklığa üç kez dokunun.


Çevresel sesleri engelleyin:

SoundPEATS Mini Pro, hem derinlikte hem de genişlikte gürültü engellemede endüstri lideri performans gösterir. Derinlik 35dB'ye kadar çıkabilirken, çevredeki sesleri önemli ölçüde etkili bir şekilde bastırabilirler ve ses kalitesinden asla ödün vermezler. Sadece bir dokunuşla, nerede olursanız olun müziğinize konsantre olabilirsiniz.


Qualcomm QCC3040,Bluetooth 5.2 ve aptX-Adaptive:

Gelişmiş Qualcomm QCC3040 yongası ve en yeniBluetooth 5.2 teknolojisi, sorunsuz bağlantı, hızlı aktarım ve ultra düşük güç tüketimi sağlar. 10 mm biyo-bileşik diyafram sürücüsü ve aptX-Adaptive kod çözme teknolojisinin birleşimi ile bu kablosuz kulaklık başlıkları, her ayrıntıyı gerçekten geri yükler ve size CD düzeyinde kayıpsız orijinal ses sunar.


Dokunmatik Kontrol :

Kullanıcılarına dokunmatik kullanım imkanı sunarak üst düzey konfor sağlayan Soundpeats Mini Pro, ses düzeyinigövde üzerindeki dokunmatik alanlarla kontrol edebilmenizi sağlar. Ergonomikşekilde tasarlanan dokunmatik noktalar ile telefonu elinize almadan bütün komutları kulaklığın bu noktaları üzerinden verebilirsiniz. Çalma, durdurma, önceki şarkı, sonraki şarkı, çağrı cevaplama, çağrı reddetme, Google asistan/Siri bağlanma, oyun moduna geçiş yapmak için ve modlar arasında gezinmek için dokunmatik noktaları kullanabilirsiniz.

Pil Kapasitesi: 300 mAH (Kasa)

Pil Kapasitesi: 45*2 mAH(Kulaklık)

Kulaklık Şarj Süresi: 1.5 saat

Şarj Kutusu Şarj Süresi: 1.5 saat

Şarj Bağlantı Noktası: USB-C

Oyun Süresi: 21 saat

Tekli Kulaklık Ağırlığı: 4.97g

Kulaklıklı Şarj Kutusu:37.5g

Kontrol Tipi: Dokunma

Su Geçirmezlik Derecesi: IPX5


Kutu içeriği

             1x Soundpeats Mini Pro bluetooth kulaklık                                     

             1x Şarj kutusu

             1x USB -C Şarj Kablosu                                                             

             1x Uygulama bağlanma kılavuzu        

            3xKulaklık silikonu(S,M,L)                                                   
Diğer Özellikler
Stok Kodu7315
MarkaSoundPEATS
Stok DurumuÇok yakında tekrar stoklarımızda!
Garanti (Yıl)2

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.